Artikkel #1868

«Vi ønsker deres synspunkter og meninger»

Skrevet av: Schillernett - Dato: 02.03.2018 20:39
Permalink: https://www.schillernett.com/?p=1868

Norsk Schillerstøverklubb (NSSK) ønsker våre medlemmers uttalelser/synspunkter vedr. om vi skal takke ja til å bli innesluttet i NHKF eller ikke. Hva tenker våre medlemmer om dette? Vi ønsker deres synspunkter og meninger.

På årsmøte i år – 2018 – vil dette være et av hovedpunktet det skal stemmes over. Vi ønsker derfor deres engasjement og at dere bruker deres stemmerett. Se vedlegg lenger ned for Lovmal raseringer tilknyttet NHKF.

Er dere ikke medlem av NSSK er dette en fin anledning til å melde seg inn og være med på og påvirke Schillerstøveren som rase og satsing i forhold til bruk å både Rev(rovvilt) og Hare. Innmeldingsskjema finner dere i menyen på venstre side under Medlemskap eller ved å klikke her.

Videre vil vi også gjerne ha innspill/ønsker/forslag til hvordan fremme schillerstøveren som jakthund til både rev(rovvilt) og hare. Arrangement osv som eventuelt savnes/ønskes.

Mvh. Styret v/Mona Olsen


Vedlegg
BeskrivelseType
Lovmal raseringerapplication/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document
Lovmal raseringerapplication/pdf